Haberler
Yıl Seçiniz:

Orman Yangınlarına Dikkat!

Ege Orman Vakfı Gönüllüleri sezonun son toplantısında buluştu. Vakfın Çankaya Bürosunda gerçekleştirilen toplantıda Ege Orman Vakfı Genel Müdürü Metin Gençol, “Orman Yangınları” konusunda sunum yaptı.
(4 Haziran 2018 Pazartesi)

Haberin Devamı >

Güneşten Ormanlar’a GOLD Standart Sertifikası

Sera gazı emisyonlarının azaltılmasına katkıda bulunan Ege Orman Vakfı’na ait Güneş Enerji Sistemi, yenilenebilir enerji projelerini derecelendiren "Gold Standard" sertifikasını aldı.
(21 Mayıs 2018 Pazartesi)

Haberin Devamı >

Bahar Lions’tan doğaya katkı

Ege Orman Vakfı Gönüllüleri Türk Sanat Müziği Korosu'nun 6 Ocak 2018 tarihinde Bahar Lions Kulübü’nün destekleri ile gerçekleştirdiği konserde yapılan fidan bağışları ile “Bahar Lions Kulübü Korusu” oluşturuldu.
(15 Mayıs 2018 Salı)

Haberin Devamı >

Fuar'da Ege Orman Vakfı Akademi rüzgarı

Sekizinci “Olivtech Zeytin, Zeytinyağı, Süt Ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı”na katılan Ege Orman Vakfı Akademi’nin standı katılımcılardan yoğun ilgi gördü.
(11 Mayıs 2018 Cuma)

Haberin Devamı >

Oral Matbaa'dan Çeşme otoyoluna 2 bin 400 fidan

1979 yılından bu yana faaliyet gösteren İzmir’in köklü firmalarından Oral Etiket Baskı Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şirketi sahipleri Nural Oral ve Gökhan Oral, Ege Orman Vakfı ile işbirliği yaparak İzmir-Çeşme otoyolunda 2 bin 400 fidana can verdi.
(10 Mayıs 2018 Perşembe)

Haberin Devamı >

Kumsal Akkın fidanlarda yaşayacak

15 Nisan 2018 tarihinde geçirdiği trafik kazası sonucu 13 yaşında yaşamını yitiren Kumsal Akkın anısına, ailesi, yakınları ve arkadaşları Ege Orman Vakfı ile işbirliği yaparak Çeşme-Kadıovacık ve Bergama-Kınık-Cumalı Köyü ağaçlandırma sahalarında
(3 Mayıs 2018 Perşembe)

Haberin Devamı >

9 Eylül İşletme Fakültesi’nden doğaya katkı

2014 yılından bu yana Ege Orman Vakfı işbirliği ile ağaçlandırma faaliyetlerinde bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi, dördüncü korusunu Tire-Yeğenli ağaçlandırma sahasında oluşturdu.
(26 Nisan 2018 Perşembe)

Haberin Devamı >

Ege Deniz Tekstil 9 yılda 9 bin fidana can verdi.

Organik pamuktan hazır giyim, iplik, kumaş üretimi ve ihracatı yapan Egedeniz Tekstil A.Ş., Ege Orman Vakfı işbirliği ile dokuzuncu bin fidanlık korusunu Soma-Büyükgüney ağaçlandırma sahasında oluşturdu.
(24 Nisan 2018 Salı)

Haberin Devamı >

Rotary'den 5 bin fidanlık hatıra ormanı

Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu’na bağlı Rotary Kulüpleri, Ege Orman Vakfı iş birliği ile küresel ısınmaya karşı Tire Yeğenli Köyü Mevkii ve Soma-Büyükgüney Köyü mevkiinde 5 bin fidana can verdi.
(16 Nisan 2018 Pazartesi)

Haberin Devamı >

Bahar Konserimizi Gerçekleştirdik

Ege Orman Vakfı Gönüllüleri Türk Sanat Müziği Korosu Bahar Konserini gerçekleştirdi.
(10 Nisan 2018 Salı)

Haberin Devamı >
1

Sosyal Medyada Bizi İzleyin

Bizleri sosyal medyada da takip edebilirsiniz.

E-Bülten Kayıt

Güncel haberlerimizi takip etmek ister misiniz?

Ege Orman Vakfı Danışma Hattı

Sormak istediklerinizi ya da merak ettikleriniz için bizi arayın.

Yukarı Çık