Haberler
Yıl Seçiniz:

“Paramı Yönetebiliyorum” 500 fidana can verdi

Habitat Derneği, Visa Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı UNDP, Ege Orman Vakfı ile işbirliği yaparak “Paramı Yönetebiliyorum Korusu” oluşturdu.
(25 Mart 2019 Pazartesi)

Haberin Devamı >

Ekoloji eğitimlerimiz devam ediyor

Özel Ege Alsancak Koleji 5. sınıf öğrencilerine, Eğitim Sorumlularımız tarafından İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Eğitim Merkezi Buca Tınaztepe Mevkii Ormanları’nda “Doğa Temelli Ekoloji Eğitimi” verildi.
(6 Mart 2019 Çarşamba)

Haberin Devamı >

Şarık Tara fidanlarda yaşayacak

ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş. faaliyetleri çerçevesinde, sürdürülebilirlik politikası gereğince; ekosisteme katkı sağlamak ve doğaya olumlu etkiler bırakmak amacı ile Ege Orman Vakfı ile işbirliği yaparak; Kurucusu ve Onursal Başkanı, değerli iş insanı
(4 Şubat 2019 Pazartesi)

Haberin Devamı >

Koray Şener 300 sakız fidanında yaşayacak

Fenerbahçe Spor Kulübü İzmir Şubesi’nin Ege Orman Vakfı işbirliğinde başlattığı ağaçlandırma kampanyası ile; Galatasaray-Fenerbahçe derbisi sırasında tribünde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Fenerbahçe taraftarı Koray Şener anısına 300
(27 Ocak 2019 Pazar)

Haberin Devamı >

NN İzmir’de hatıra ormanı kuruyor

NN Hayat ve Emeklilik, müşterilerine yılbaşında maddi değeri olan hediye vermek yerine daha anlamlı bir projeye destek verdi.
(15 Ocak 2019 Salı)

Haberin Devamı >

Tadımcı Mesleği'nde ilk MYK Belgeleri verildi

Gıda Sektörünün ilk ve tek yetkilendirilmiş kuruluşu Ege Orman Vakfı Akademi’de, 17UY0293-4 Tadımcı mesleğinde belge almaya hak kazanan katılımcılara sektörün ilk MYK Mesleki Yeterlilik Belgeleri tören eşliğinde takdim edildi.
(14 Ocak 2019 Pazartesi)

Haberin Devamı >

Bir nota bir fidan

TRT Ses Sanatçısı Mehmet Şafak yönetiminde ki Ege Orman Vakfı Gönüllüleri Türk Sanat Müziği Korosu, Bak Ambalaj sponsorluğunda Karşıyaka Belediyesi Deniz Baykal Kültür Merkezi'nde yeni yılın ilk konserini gerçekleştirdi.
(12 Ocak 2019 Cumartesi)

Haberin Devamı >

Kelimeler doğada 500 fidana can verdi

Türkiye’nin en çok oynanan mobil oyunlarından biri olan kelimelik oyunu oyuncularından Yaşar Aldemir ve Burçak Sınmaz'ın bir araya gelerek kurduğu Kafanagorehayat.com web sitesi ve Kafana Göre Hayat Kelimelik Oyunu grubu; üyeleri ile birlikte, Ege Or
(17 Aralık 2018 Pazartesi)

Haberin Devamı >

Fevzi Çakmak Ortaokulu'ndan doğaya 500 fidan

Karabağlar Fevzi Çakmak Ortaokulu, Erasmus projeleri Learning Through Landscapes (Doğada öğrenme) kapsamında Ege Orman Vakfı ile işbirliği yaparak 500 fidanlık koru oluşturdu.
(5 Aralık 2018 Çarşamba)

Haberin Devamı >

Ege Orman Vakfı Gönüllüleri Buluştu

Ege Orman Vakfı Gönüllü toplantısı Kahramanlar’da bulunan Vakıf merkezinde yapıldı.
(26 Kasım 2018 Pazartesi)

Haberin Devamı >
1

Sosyal Medyada Bizi İzleyin

Bizleri sosyal medyada da takip edebilirsiniz.

E-Bülten Kayıt

Güncel haberlerimizi takip etmek ister misiniz?

Ege Orman Vakfı Danışma Hattı

Sormak istediklerinizi ya da merak ettikleriniz için bizi arayın.

Yukarı Çık