Haberler

Ball Paketleme’den doğaya 500 fidan


Merkezi Manisa'da bulunan, Alüminyum'dan ambalaj üreten Ball Paketleme Firması, Ege Orman Vakfı ile işbirliği yaparak 500 fidanlık koru oluşturdu. Manisa-Soma-Büyükgüney ağaçlandırma sahasında oluşturulan  koruyu Ball Paketleme Firması Fabrika Müdürü Berk Günşeber ve firma çalışanları ziyaret etti.

Ege Orman Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Yasemen Bilgili,  ağaçlandırma sahasında Orman Bölge Müdürlüğü işbirliği ile yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Bilgili,''Siz bu koruyu oluşturarak hem çalışanlarınıza hem tedarikçilerinize doğayı korumamız gerektiğini vurgulamış oldunuz. 500 fidanla bu havzaya dikilen fidanlara katkı koydunuz. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz.”  dedi. Bilgili, Ball Paketleme Firması Fabrika Müdürü Berk Günşeber'e plaket takdim etti.

Ball Paketleme Firması Fabrika Müdürü Berk Günşeber: ''Çok keyif alıyoruz bu işi yaparken. Gerçekten bir katkımızın olduğunu, doğaya verdiğimiz zararı minimize etme adına bir faaliyette bulunduğumuzu düşünüyoruz. Bu motivasyonumuzu arttırıyor. Önümüzde ki dönemde de doğaya katkımız devam edecek.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından fidanlar toprakla buluşturuldu.


(19 Ekim 2018 Cuma)
< Tüm Haberler

Sosyal Medyada Bizi İzleyin

Bizleri sosyal medyada da takip edebilirsiniz.

E-Bülten Kayıt

Güncel haberlerimizi takip etmek ister misiniz?

Ege Orman Vakfı Danışma Hattı

Sormak istediklerinizi ya da merak ettikleriniz için bizi arayın.

Yukarı Çık